Otwarcie przedszkoli
Kształcenie na odległość
Otwarcie szkoły

Daily Pop Up

W związku ze zbliżającym się 10-leciem Szkoły zapraszamy do udziału w konkursie na opracowanie projektu sztandaru naszej szkoły. Chcemy uczcić 10 lat istnienia naszej Szkoły poprzez uroczystość nadania jej sztandaru. Celem konkursu jest stworzenie projektu, który będzie wzorcem lub inspiracją do powstania sztandaru szkolnego. Szczegółowe informacje w regulaminie konkursu.

Gra korytarzowa w ramach TEG 2018

GRA KORYTARZOWA

W RAMACH TYGODNIA EDUKACJI GLOBALNEJ

22.11.2018 (II piętro, wtorek godz. 15.20)

W grze biorą udział 4-osobowe drużyny z klas 6-8. Zadaniem każdej grupy jest rozwiązanie zadań przygotowanych na sześciu stacjach. Za prawidłowe rozwiązanie grupa otrzymuje pieczątki. Zadania rozwiązuje na czas (5-10 minut na każdą stację).

STACJE:

I stacja  Fair Trade (Sprawiedliwy handel) –odpowiedzialna: Daria Pieńkowska

II stacja Scrabble - hasła promujące edukację globalną– odpowiedzialna: Magdalena Wyrosławska-Czerwińska

III stacja Edukacja globalna po angielsku – odpowiedzialna: Justyna Malcer-Panecka

IV stacja Pomagamy. Prawa dzieci! – odpowiedzialna: Natasza Kamińska

V stacja Zmiany klimatyczne i migracje(statki) – odpowiedzialne: Karolina Pachnowska, Edyta Mierzwa

VI stacja Organizacje wspierające kraje Globalnego Południa – odpowiedzialna: Iwona Piersa

Audyt energetyczny – odpowiedzialna: Urszula Stępniewska

Zespół EG